TZ - Turnaj v Žiline - 11.11.2018

obr: TZ - Turnaj v Žiline - 11.11.2018

Organizátor: MŠK Žilina

Miesto: Umelá tráva Žilina časť Závodie

Účastníci: MŠK Žilina, Spartak Trnava, MFK Ružomberok, FK Pohronie, FC Baník Prievidza, FC Petržalka akadémia

Systém hry: 4+1, paralelne na dvoch ihriskách 1x25 minút, každý s každým

Bez vyhodnotenia a zapisovania výsledkov

Ihrisko I: Geško - Pigula, Dubovský, Danko, Vittek, Šarkózy, Imrich

Ihrisko II: Hauliš - Horbov, Kollár A., Chovan, Majerský, Krištof

Odohrané zápasy :

FK Pohronie - Spartak Trnava                    -:-

FK Pohronie - MFK Ružomberok                 -:-

FK Pohronie - FC Petržalka akadémia          -:-

FK Pohronie - MŠK Žilina                           -:-

FK Pohronie - FC Baník Prievidza                -:-

Absolvovali sme turnaj, kde cieľom bolo hrať, keďže bol postavený na dve ihriská. Kvalita turnaja bola na vysokej úrovni. Mužstvá ako Žilina či Spartak Trnava s nimi odohrať zápasy bolo zážitkov.

Hlavne v zápasoch proti Spartaku a Žiline sme nedokázali nič vymyslieť a rozdiel bol markantný. Tieto mužstvá nám ukázali naše rezervy a na čom musíme pracovať.

V zápase proti MFK Ružomberku ukázali chalani zlepšenie vo všetkých činnostiach a súpera sa nezľakli. Vytvorili sme si niekoľko sľubných gólových akcií, ktoré ostali nepremenené.

V zápasoch proti Petržalke sme predviedli na oboch stranách veľmi kvalitné výkony, kde sme súpera porazili, dokázali sme sa aj presadiť a zaslúžene zvíťazili.

A zápas proti Prievidzi, kde počas celého zápasu sme boli lepším tímov, len zakončenie, ktoré nás trápi dlhšie a nevieme sa s čistých šancí presadiť. A tak sa zápas nakoniec skončil remízou.

Verím, že si chalani zoberú z tak kvalitného turnaja cenné skúsenosti. Len takéto zápasy nás posúvajú ďalej v napredovaní.

-VP-