TZ - Triangel FŠMH BB 27.01.2019

Triangel 27.01.2019

Organizátor: FŠMH JUPIE B.Bystrica

Miesto: Športová Hala Badín

Účastníci: FŠMH JUPIE B.Bystrica A, FŠMH JUPIE B.Bystrica B, FK Pohronie, MFK Dukla B.Bystrica

Systém hry: 4+1, 1x25 minút, každý s každým, bez vyhodnotenia a umiestnenia

FK Pohronie U8 : Geško, Horbov, Barboriak, Kollár A., Chovan, Pigula, Danko, Majerský, Vittek, Ťahúň, Imrich, Dubovský, Krištof

Tréner: Horbov

FŠMH JUPIE B.Bystrica A - FK Pohronie 6:2

góly: Kollár A., Vittek

Začiatok hneď kvalitný súper, ktorí bol nad naše sily, ale aj napriek tomu naši chalani nezložili zbrane a bojovali zo cťou. Výsledok nezodpovedá nášmu hernému prejavu.

MFK Dukla B.Bystrica - FK Pohronie 2:1

gól: Kollár A.

Druhý zápas proti Dukle sme mali naviac no bohužiaľ po nepremenených príležitostiach sme si stretnutie prehrali sami. Musím uznať, že hra bola presvedčivá a konečne odvážna smerom do predu.

FŠMH JUPIE B.Bystrica B - FK Pohronie 1:2

gól: Kollár A., Chovan

Posledný zápas proti Jupie B sme mali vo svojej réžií. Hra bola kombinačná  smerom do predu aj smerom do zadu. Veľmi dobré individuálne výkony u každého v hre 1 na 1, vedenia lopty a prihrávok. Zlepšili sme sa v disciplíne mimo ihriska a samozrejme sa zlepšila morálka na hracej ploche.

-Horbov P.-