PZ - Prievidza - 18.01.2018

obr: PZ - Prievidza - 18.01.2018

Priateľský zápas

Miesto: Prievidza,

Dňa 18.01.2018 sme odohrali priateľský zápas s našimi rovesníkmi z Hornej Nitry.

Do Prievidze sme išli na náš prvý priateľský zápas. Hralo sa v telocvični, kde majú vedľa seba identické haly. Systém nám vyhovoval 3+0 lebo sme už odohrali takýmto systémom turnaj a chalani už čo to vedeli. Boli sme rozdelení na dve mužstvá v každej jednej skupine sme dominovali a chalani si s chuti zahrali, zastrieľali a radovali sa s každého streleného gólu. Zápas splnil svoj účel a to, aby sme sa vyhrali. Len jedna vec tieto zápasy sú pre všetkých, lebo prídu turnaje a nie všetkých môžem zobrať. Treba len pokračovať v poctivej práci a drilovaniu nie len na tréningoch, ale aj individuálne doma.

Ďakujem za vzornú reprezentáciu klubu FK Pohronie ZH/DŽ.

Zostava:

DANKO, KOLLÁR A., CHOVAN, BARBORIAK, KOLLÁR I., PIGULA, GEŠKO, KRIŠTOF, HAULIŠ, ŤAHÚŇ, VITTEK, HURBOV,

Tréner: Vladimír Pilnik

-VP-