TZ - Turnaj v Leviciach - 15.06.2019

Turnaj 15.06.2019

Organizátor: FK Slovan Levice

Miesto: Futbalový štadión Levice

Účastníci: FK Slovan Levice A, FK Slovan Levice B, ViOn Zl. Moravce A, ViOn Zl. Moravce B, MFK Zvolen, FK Pohronie ZH/DŽ

Systém hry: 4+1, 1x15 minút, každý s každým, z vyhodnotením a umiestnením

FK Pohronie U8 : Ťahúň, Geško, Horbov, Pigula, Danko, Majerský, Pogadl, Hauliš, Vittek, Černák, Dubovský

Tréner: Horbov

Vion Zlate Moravce A - FK Pohronie 0:1

góly: Horbov

V tomto úvodnom zápase turnaja sme sa trošku hľadali. Chýbala nám koncentrácia na ihrisku, no napriek tomu sme zvíťazili.

FK Slovan Levice B - FK Pohronie 3:2

gól: Vittek 2

Bol to jediný super, ktorý nás zdolal na turnaji. Naša hra v tomto zápase bola pekná a kombinačná. Súper hral spôsobom výkop od brankára na náhodu, čo nám robilo problémy, lebo my takýto systém neuznávame, ale rodičia súpera sa z toho tešili.

FK Slovan Levice A - FK Pohronie  1:1

gól: Danko

S víťazom turnaja sa hral pekný futbal na obidvoch stranách a zaslúžene sme si rozdelili body.

Vion Zlate Moravce B - FK Pohronie 2:3

gól: Černák, Majerský, Danko

Úvod zápasu sme zaspali a prehrávali sme 0:2. Po týchto inkasovaných góloch sme zvýšili napádanie súpera na ich polovici, čo sa aj odzrkadlilo na vývoji zápasu, ktorý sme tesne pred koncom otočili v náš prospech a zaslúžene po peknej a kolektívnej hre vyhrali.

MFK Zvolen - FK Pohronie 0:2

gól: Černák 2

Súper proti ktorému aj hrávame priateľské zápasy nás ničím nezaskočil, o čom svedčí aj výsledok zápasu. Hrali sme posledný zápas na turnaji a tak to vyzeralo aj na ihrisku. Chalani odohrali jeden z najlepších zápasov turnaja. Súper mal jednu jedinú, sľubnú akciu s ktorou si poradil náš pilier v bráne Marko.

Celkové umiestenie na turnaji: 2.miesto ......10 bodov

Klobúk dole pred chalanmi, že dokázali hrať v takom teple a samozrejme aj v takom nasadení. Veľká vďaka patrí aj rodičom, za hlasné povzbudzovanie.

-Horbov P.-