PZ - ViON Zl. Moravce - 22.01.2019

obr: PZ - ViON Zl. Moravce - 22.01.2019

ViON Zlaté Moravce U8 -  FK Pohronie U8  9:4  (1:0,3:3,5:1)

• Prípravný zápas
  • Športová Hala, Zl.Moravce
  • Hrací systém 4+1, 3x25´

Zostava: Geško, Horbov, Barboriak, Kollár A., Chovan, Pigula, Kollár I., Pogadl, Danko, Majerský, Vittek, Táborský, Hauliš

Góly: Chovan-2, Danko, Barboriak

Celkové hodnotenie:

V prvej časti zápasu sme začali veľmi dobre súpera sme zatlačili len naše snahy dať góly ostali nepremenené.  Súper nás na konci prvej časti trestal po našej zlej rozohrávke. V druhej časti sme začali ustráchane čo súper využil a strelil nám tri zbytočné góly. Potom sme však začali súpera napádať na jeho polovici a prišiel požadovaný efekt v podobe troch gólov. V našej tretej časti sme chceli vyrovnať, ale napriek tomu sme asi veľmi chceli. Vôbec nám tretia časť nevyšla a zlými rozohrávkami sme zbytočne inkasovali.

Odohrali sme kvalitný zápas, kde sme mali mierne navrch aj keď výsledok tomu nenasvedčuje, ale herne sme ukázali to čo robíme na tréningu. Vieme, kde robíme chyby na ktorým musíme zapracovať. Dnes chalani ukázali, že spravili kus práce a je vidieť, že hru futbal si pomáli osvojujú.

-Pilnik V-