TZ - Turnaj v DAC - 31.03.2019

Turnaj 31.03.2019

Organizátor: DAC Dunajská Streda

Miesto: MOL Football Academy

Účastníci: DAC Dunajská Streda - 1, DAC Dunajská Streda - 2, ŠK Slovan Bratislava, FC Gyirmót, FK Pohronie

Systém hry: 4+1, 1x25 minút, každý s každým, bez vyhodnotenia a umiestnenia

FK Pohronie U8 : Ťahúň, Horbov, Kollár A., Pigula, Danko, Majerský, Geško, Pogadl, Hauliš

Tréner: Horbov

ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie 7:1

góly: Pigula

Úvod zápasu bol v našej režii, čo sme aj využili v náš prospech, keď dal gól Pigula. Slovan po tomto góle prevzal iniciatívu a za pár minút otočil zápas vo svoj prospech na 7:1. Aj také bývajú úvody na turnajoch.

DAC Dunajská streda 2 - FK Pohronie 4:2

gól: Kollár A., Pigula

Bol to zápas mnohých šancí z našej strany, ktoré sme nedokázali pretaviť do gólu a ako znie futbalové pravidlo ,,kto nedá gól ten nevyhrá". V tomto zápase sme mali kombinačne navrch, ale zápas pre nás skončil prehrou.

DAC Dunajská streda 1 - FK Pohronie 12:1

gól: Geško

V tomto zápase sme boli nekoncentrovaní a skôr sme poukazovali jeden na druhého aké chyby spravil. Veľmi dobrý výkon podal náš brankár Ťahúň, ktorý zneškodnil mnoho šancí súpera.

FC Gyirmót - FK Pohronie 6:1

gól: Pigula

Zahraničný súper bol nad naše sily. Hrali sme posledný zápas a na našich chalanoch bolo cítiť únavu z predošlých zápasov, no napriek tomu sme sa nevzdávali a strelili sme po peknej kombinačnej akcii gól.

Ďakujem chlapcom za predvedený, kolektívny výkon, pretože naše motto je: Jeden za všetkých a všetci za jedného. Samozrejme aj veľká vďaka za povzbudzovanie rodičom. Aj to pomohlo v zápasoch ako nakopnutie.

Celkové zhodnotenie:
Aj keď sme na niektorých súperov nemali, no aj napriek tomu sme sa nevzdávali a bojovali so vztýčenou hlavou. Musíme však popracovať na koncovke a zrýchlení rozohrávky a v neposlednom rade na sústredení chlapcov pred zápasmi ( žiadne rušivé prvky ). Ďakujem

-Horbov P.-