PZ - FŠMH JUPIE B.B - 23.05.2019

obr: PZ - FŠMH JUPIE B.B - 23.05.2019

FK Pohronie U8 - FŠMH JUPIE B.Bystrica U8  5:25

Ihrisko I: FK Pohronie U8 - FŠMH JUPIE B.Bystrica U8  3:16  (0:4,3:12)

Ihrisko II: FK Pohronie U8 - FŠMH JUPIE B.Bystrica U8  2:9  (0:8,2:1)

• Prípravný zápas
  • Pomocné ihrisko, Žiar nad Hronom
  • 2 ihriská súbežne 4+1, 2x30´

Ihrisko I:  Hauliš, Horbov, Pigula, Pogadl, Táborský, Chovan, Dubovský, Budáč, Imrich,

Góly: Chovan-2, Dubovský

Ihrisko II: Geško, Majerský, Kollár A., Vittek, Danko, Krištof, Plíška, Kollár I., Šarkozi, Černák

Góly: Černák, Majerský

Celkové hodnotenie:

V druhom zápase s Jupíkmi (čiže odveta ), kde u nich sme zvíťazili dobrou predvedenou hrou, bojovnosťou a túžbou po víťazstve,  tak odveta doma - úplný opak. Celý zápas sme ťahali za kratší koniec. Pôsobili sme odovzdane, bojazlivo, ustráchane a zabojovať za druhého nám bolo cudzie. Síce sa to v pár momentoch zlepšilo, kde sme si vytvorili šance, ktoré sme zakončili gólom, ale to bolo tak asi všetko.

Veľké ponaučenie pre nás. Hrať tímovo, chcieť zabojovať aj za druhého, ale bez tréningu to bohužial nepôjde. Chýba nám chcieť niečo spraviť naviac.

-Pilnik V-