TZ - Triangel FOMAT MT 10.02.2019

Miesto: Športová hala Martin

Účastníci: FOMAT Martin, MFK TATRAN L. Mikuláš, FK Pohronie

Systém hry: 4+1, 2x25 minút, každý s každým, bez vyhodnotenia a umiestnenia

FK Pohronie U8 : Geško, Ťahúň, Kollár A., Chovan, Danko, Majerský, Vittek, Krištof, Pogadl, Hauliš, Kollár I., Šarkózi, Plíška

MFK TATRAN L. Mikuláš - FK Pohronie 9:2

góly: Kollár A., Chovan

FOMAT Martin - FK Pohronie 9:0

gól:

Celkové hodnotenie:

V nedeľu sme vycestovali odohrať zápasy do Martina, kde sme sa postupne stretli s Martinom a L. Mikulášom. Hralo sa formou 2x25 min každý s každým. V pláne sme mali zapojiť všetkých hráčov, aby odohrali maximum bez ohľadu na výsledok. Choroby zapríčinili, že sme išli len s 13 hráčmi, niektorí však boli po chorobách. Takže každý si z chuti zahral čo bolo vidieť v posledných minútach na ihrisku. Oproti zápasom vo ViOne sme sa dnes nedokázali presadiť. Dnes sme boli opusteným mužstvom v každom zápase okrem našich brankárov ( Ťahúň, Geško ). Tí predviedli super výkon. Dnes nám skoro nič nevychádzalo. Tieto zápasy nám ukázali, kde máme rezervy. Dnes to nebolo tak o prevedenej hre, ale dnes to bolo o mentálnej stránke hráčov ( keď niektorí hráči chýbajú, nevieme sa naštartovať a opúšťame sa).

-Pilnik V.-